Detektor zbrojenia Rzeszów

Makita DWD181ZJ – najlepszy detektor metalu Rzeszów
Cena za dobę: 100 złWypożyczalnia sporzętu budowlanego Rzeszów - dostawa

Za pomocą detektora DWD181ZJ Makita możemy wykrywać w betonie obiekty takie jak metal, przewody elektryczne, rury z tworzywa sztucznego i wiele innych. Mamy możliwość wykrycia trzech obiektów jednocześnie na podzielonym ekranie. DWD181ZJ posiada możliwość dostosowania trybu wykrywania w zależności od materiału powierzchni ściany. Do wyboru jest tryb suchego betonu i tryb mokrego betonu – do wykrywania zbrojenia lub rur z tworzywa sztucznego; tryb podziału do wykrywania drewnianej lub stalowej ramy za drewnem lub płytką g-k oraz tryb widoku radaru do wykrywania obiektów złożonych, takich jak pręty zbrojeniowe, ubytki w betonowym bloku lub ścianie z cegły.

Skaner posiada wysoką dokładność wykrywania np. pręt zbrojeniowy o średnicy 10 mm lub większej w suchym betonie, na głębokości 180 mm. Rura z tworzywa w betonie: 100 mm, obiekty za płytami OSB lub płytami g-k: 80 mm. Dokładność wykrywania położenia środka obiektu to ±5 mm, głębokości obiektu ±5 mm, a minimalna odległość wykrywania pomiędzy 2 sąsiadującymi obiektami wynosi 40 mm.

Wszystkie wyniki wyświetlane są na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 4,1″, który zapewnia bardzo dobrą widoczność, co zmniejsza ryzyko popełnienia błędu odczytu do minimum. Panel kontrolny jest bardzo prosty w obsłudze, w efekcie czego praca z detektorem DWD181ZJ jest w pełni komfortowe. Ekran jest dzielony, dlatego też możliwe jest wykrywanie jednocześnie trzech obiektów, co przekłada się na wydajność pracy.

Detektor metalu Rzeszów

Dane techniczne
  • Maks. głębokość wykrywania: metal w betonie: 180 mm; rura z tworzywa w betonie (rura wypełniona wodą, kable pod napięciem): 120 mm; drewniany słupek za płytą k/g: 25 mm
  • Dokładność wykrywania położenia środka obiektu: ±5 mm
  • Dokładność wykrywania głębokości obiektu: ±5 mm
  • Mninimalna odległość wykrywania pomiędzy 2 sąsiadującymi obiektami: 40 mm
  • Czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora: z BL1860B 28 godz.
  • Wymiary (D x S x W): 306 x 118 x 124 mm
  • Waga (EPTA): 1,0 – 1,7 kg

tel oferta Rapid Rentals Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Rzeszów
+48 695 676 050
email oferta Rapid Rentals Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Rzeszów
biuro@rapid-rentals.pl